Example.com

Więcej niż biuro rachunkowe
Wszystko dla firmy pod jednym dachem!

 • Innowacyjne biuro rachunkowe

  Eproco to nie tylko księgowość, lecz szeroka oferta usług składająca się również z usług kadrowo-płacowych, doradztwa gospodarczego, windykacji należności, obsługi BHP itp.

  Więcej
 • Kompleksowość i pewność

  Eproco to biuro rachunkowe działające na terenie całej Polski, które dąży do kompleksowej obsługi swoich klientów.

  Opis biura rachunkowego
  Korzyści ze współpracy
  Obszar działania
 • Więcej niż zwykła księgowość

  Naszym klientom zapewniamy wysokiej jakości obsługę księgową wraz z bezpłatnym dostępem do Pulpitu Menadżera z informacjami o finansach ich firm. Oferujemy również rozbudowane analizy i różne struktury współpracy.

  Księgowość
  Zapytaj o ofertę
 • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa

  Obsługa spraw pracowniczych, naliczanie wynagrodzeń, prowadzenie akt osobowych pracowników, rozliczanie wynagrodzeń w urzędach, rejestracje pracowników w Niemczech i wiele innych.

  Kadry i płace
  Zatrudnienie niani
 • Doradztwo gospodarcze dla firm

  Tworzenie umów handlowych, rejestracje i przekształcenia działalności, doradztwo związane z optymalizacją podatkową, doradztwo związane z prowadzeniem działalności gospodarczej i wiele innych.

  Doradztwo gospodarcze
  Doradztwo podatkowe
 • Windykacja należności

  Świadczymy usługi związane z odzyskiwaniem wierzytelności od nieuczciwych kontrahentów z całej Polski. Oferujemy wezwania do zapłaty, pozwy sądowe, wnioski egzekucyjne, protokoły nieściągalności itp.

  Więcej
 • Wdrażanie systemów zarządzania przedsiębiorstwem

  Biuro Rachunkowe wspiera swoich klientów przy wdrażaniu i organizowaniu sprawnych systemów zarządzania przedsiębiorstwem.

  Więcej
 • Zwrot podatku VAT i dochodowego zza granicy

  Eproco oferuje usługę przygotowania odpowiednich dokumentów koniecznych do odzyskania zagranicznego podatku VAT oraz uzyskania zwrotu nadpłaconego podatku dochodowego zza granicy.

  Zwrot podatku dochodowego
  Zwrot podatku VAT
 • Wszystko dla firmy pod 1 dachem

  Eproco posiada szeroki zakres usług dla swoich klientów. Zapewniamy m.in. obsługę BHP i Ppoż, wsparcie informatyczne oraz sprzedaż i wdrażanie oprogramowania Comarch ERP Optima.

  Obsługa BHP
  Comarch ERP Optima
 • Jakość w atrakcyjnej cenie

  Wykorzystanie nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań pozwala nam oferować usługi wysokiej jakości przy zapewnieniu atrakcyjnych cen w dopasowanych pakietach usług.

  Więcej
 • Aktualności z życia Eproco

  Informacje z działalności firmy, notatki prasowe i wywiady związane z Eproco oraz reportaże z gal rozdania nagród (Wielkopolska Jakość, Wizjoner IT) itp.

  Lider Wielkopolskiej Jakości
  Pozostałe informacje
 • Bezpłatny dostęp do informacji i porad

  Bieżące informacje o zmianach w przepisach prawa, porady i uwagi związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Zapisz się do newslettera i otrzymuj aktualne informacje na maila.

  Więcej
 • Łatwy kontakt i dogodna lokalizacja

  Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy. Nasze działania prowadzone są na terenie całej Polski, a w Ostrowie Wielkopolskim oferujemy dogodna lokalizację i bezpłatny parking.

  Dane kontaktowe
  Bezpłatny informator o Eproco

Program Płatnik - nowa wersja od stycznia 2014 roku

W IV kwartale 2013 roku możemy spodziewać się powstania nowej wersji programu Płatnik. Obowiązek stosowania wersji 9.01.001 będzie wprowadzony już od stycznia 2014 roku.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych pracuje nad nową wersją programu płatnik, który zacznie obowiązywać od stycznia 2014 roku. Nowa wersja będzie odpowiedzią na ostatnie zmiany w przepisach prawnych związanych m.in. z wprowadzeniem nowych kodów tytułów ubezpieczeniowych.

Wersja 9.01.001 Płatnika zostanie uzupełniona o dodatkowe funkcjonalności m.in. o:

 • automatyczne pobieranie danych z ZUS,
 • automatyczne wyrejestrowanie ubezpieczonych oraz członków rodzin a także umożliwienie oznaczenia kolejności przetwarzania dokumentów ZUS ZWUA, ZUS ZUA, oraz ZUS ZZA,
 • możliwość tworzenia nowego dokumentu „informacja miesięczna i informacja roczna” dla osoby ubezpieczonej (wycofanie raportów RMUA).

Nowa wersja płatnika zostanie udostępniona płatnikom już w IV kwartale a zacznie obowiązywać od 1 stycznia 2014 roku.